15. 2. 2016

Jehlou a nití aneb představuji Pindruši

Upss...tak zase další příspěvek až po roce. Stydím se...ale znáte to, život na mateřské...tak trochu uspěchaný nekonečný tok času a stále se opakujících činností. Načež uteče rok jako voda aniž bych si toho pořádně všimla. Až když tu na mne vyskočil obrázek loňských masopustních koblih.

Co dodat...
Lišák roste jako z vody. Nechce se mi věřit, že někdy byl malé miminko.
Raf je stále v jednom kole, píše, frotážu, kolážuje, pracuje.
A já? Stuji (ale ne tak intenzivně a poctivě jak bych si přála), běhám (aspoň v mysli, ale s příchodem jara snad i v lese) čtu (když mám čas a jakmile se začtu, vše jde stranou) plánuji a když to jde, tak cestuji (s Lišákem, samozřejmě) a nově ŠIJU!

Na podzim jsem to už nevydržela a pořídila si nový stroj Singer. Konečně začínají ty hory a doly krásných úpletů na poličce měnit skupenství. Na trika, legíny, mikiny, pyžámka. Pro Lišáka a jeho kamarády.

A protože už jsou ty hory a doly vyvážené zlatem (věřte nevěřte, není to  poprvé, co si říkám, že mít levnější vkus by se hodilo) začala jsem sem tam šít i pro ostatní. Jak bych to nazvala, širokou spřátelenou veřejnost.

Je mi potěšením představit mou tvorbu pod jménem Pindruše.
(proč Pindruše? Znáte tu pohádku o jedovatých houbičkách, potvůrkách podivných.....tak to jsem já)

Profil na Fléru:  http://www.fler.cz/pindrusice Ještě musím trochu zamakat na grafické stránce. Respektive na logu. Ne nadarmo se říká, že kovářovic kobyla chodí bosa. Od mých středoškolských let ve Štětí už uplynulo deset let, kdy jsem se designu nevěnovala a bohužel, moderní technologie nečekají, photoshop i corel v mé prehistorické verzi ani nejde pustit.

2 komentáře:

  1. Jé, super! To, že jsi zpět, i to, že jsi se pustila do takového projektu! Taky už mám svůj Singer, ale zatím jen čeká nachystaný na stole se všemi proprietami, takže už jen začít. V pondělí jsem byla v galanterce pro vlizelín a zip, takže prvnímu výtvoru už stojí v cestě jen mé váhání.
    A co týče grafiky, s tou já začínám úplně od nuly (předtím jsem na všehno používala malování, hehe) a nemůžu si vynachválit Gimp. Je zdarma a umí prakticky vše, co Photoshop (prý teda) ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Máš pravdu, život na mateřské.... kdo na ni nebyl nedokáže si to představit! Člověk je prostě v jednom kole!

    NEPLECHA NA PLECHU

    OdpovědětVymazat